Praca

Pracownicy poszukiwani!

Poszukujemy pracownika na stanowisko : Przedstawiciel handlowy (pełny etat)

Zakres obowiązków:
– profesjonalne doradztwo oraz bezpośrednia obsługa klientów
– obsługa zamówień (sporządzenie ofert handlowych, przyjmowanie zamówień, sprzedaż towaru, nadzór nad prawidłową realizacją zamówienia, obsługa po sprzedażowa klientów itp)
– pozyskiwanie nowych Klientów oraz podtrzymywanie stałych relacji z klientami już pozyskanymi
– nadzorowanie oraz opieka nad stroną internetową oraz portalem Allegro, Facebook
– obsługa sprzedaży internetowej
– obsługa kasy fiskalnej,
– wystawianie faktur sprzedażowych
– nadzór nad kampaniami marketingowymi
– przygotowanie ulotek i wysyłanie ulotek e-mailem do naszych klientów
– zamawianie towarów u dostawców

Wymagania:
– umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów handlowych
– samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania
– wysoka motywacja do pracy
– wysokie umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
– znajomość narzędzi marketingowych oraz pozycjonowania stron

CV prosimy wysyłać na adres : sekretariat@bouwman.pl

Praca na stanowisku lakiernika (nie w warsztacie samochodowym)

Wymagania:
– może być osoba bez doświadczenia (do przyuczenia)
– bardzo dobra organizacja pracy własnej
– dokładność, sumienność, uczciwość
– chęć rozwoju osobistego i zawodowego
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt tel. 713853295 lub e-mail : sekretariat@bouwman.pl (CV mile widziane)